Yoast - Yoast SEO Premium (for WordPress) - en to fa translation catalogue (273 entries)

note: translators: %1$s expands to the post type label this task is about
en: Set social media appearance templates for your content type: %1$s
fa: الگوهای ظاهر شبکه‌های اجتماعی را برای نوع محتوای %1$s تنظیم کنید

en: You don't have permission to update the redirect.
fa: شما مجوز به‌روزرسانی تغییر مسیر را ندارید.

en: You don't have permission to add the redirect.
fa: شما مجوز افزودن تغییر مسیر را ندارید.

note: translators: %1$s expands to the post type label this task is about
en: Go to Settings and choose %1$s under Content types. Then use the Social media appearance section to set your default image, title, and description.
fa: به تنظیمات بروید و در بخش «نوع‌های محتوا»، %1$s را انتخاب کنید. سپس در بخش «ظاهر شبکه‌های اجتماعی»، تصویر، عنوان و توضیح پیش‌فرض را تنظیم کنید.

en: Unstyled previews and general descriptions can lower engagement when shared on social media. Templates keep content on brand and share-ready automatically.
fa: پیش‌نمایش‌های بدون استایل و توضیحات عمومی می‌توانند هنگام اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی، میزان تعامل را کاهش دهند. الگوها محتوا را به‌صورت خودکار هم‌راستا با برند و آماده اشتراک نگه می‌دارند.

en: Set social templates
fa: تنظیم الگوهای اجتماعی

en: Pages without internal links are hard to find and rarely rank. Linking them up improves discoverability for both users and search engines.
fa: صفحاتی که پیوند داخلی ندارند به‌سختی پیدا می‌شوند و به‌ندرت رتبه می‌گیرند. ایجاد پیوندهای داخلی، قابلیت یافتن آن‌ها را برای کاربران و موتورهای جستجو بهبود می‌دهد.

en: Do the Orphaned Content workout
fa: تمرین محتوای یتیم را انجام دهید

en: Go to Site representation, open Additional organization info, and fill in the information.
fa: به بخش «نمایش سایت» بروید، «اطلاعات تکمیلی سازمان» را باز کنید و اطلاعات را تکمیل کنید.

en: Missing organization details make it harder for search engines to recognize your brand. Completing this helps your business appear correctly in search results.
fa: نبود اطلاعات سازمان باعث می‌شود موتورهای جستجو برند شما را به‌سختی تشخیص دهند. تکمیل این بخش کمک می‌کند کسب‌وکار شما به‌درستی در نتایج جستجو نمایش داده شود.

en: Fill in Organization Schema
fa: طرح‌واره سازمان را تکمیل کنید

en: Take me there
fa: من را به آنجا ببر

en: When important pages aren’t well-linked, search engines can’t tell they matter most. Strengthening cornerstone content helps your main topics rank better.
fa: وقتی صفحات مهم به‌خوبی پیوند داده نشده باشند، موتورهای جستجو متوجه اهمیت آن‌ها نمی‌شوند. تقویت محتوای سنگ‌بنای سایت کمک می‌کند موضوعات اصلی شما رتبه بهتری بگیرند.

en: Do the Cornerstone Approach workout
fa: تمرین رویکرد محتوای سنگ‌بنای سایت را انجام دهید

en: Start the workout
fa: شروع تمرین

en: You cannot create a redirect to the WordPress REST API endpoint (/wp-json). Please choose a different URL to redirect to.
fa: نمی‌توانید یک تغییر مسیر به نقطه پایانی REST API وردپرس (/wp-json) ایجاد کنید. لطفاً یک نشانی دیگر برای تغییر مسیر انتخاب کنید.

en: You cannot create a redirect from the WordPress REST API endpoint (/wp-json). Please choose a different origin URL.
fa: نمی‌توانید از نقطه پایانی REST API وردپرس (/wp-json) تغییر مسیر ایجاد کنید. لطفاً یک نشانی مبدأ دیگری انتخاب کنید.

note: translators: %1$s expands to Yoast.
en: %1$s AI Blocks
fa: بلوک‌های AI %1$s

[ctx: block keyword]
en: key takeaways
fa: نکات کلیدی

[ctx: block keyword]
en: summary
fa: خلاصه

[ctx: block description]
en: Adds a short AI summary of your content.
fa: یک خلاصه کوتاه AI به محتوای شما اضافه می‌کند.

[ctx: block title]
en: Yoast AI Summarize
fa: خلاصه‌سازی هوش مصنوعی(AI) Yoast

en: Something went wrong while updating this redirect.
fa: هنگام به‌روزرسانی تغییر مسیر مشکلی رخ داد.

en: Redirect not updated.
fa: تغییر مسیر به‌روزرسانی نشد.

en: The redirect was created successfully.
fa: تغییر مسیر با موفقیت ایجاد شد.

en: Redirect created.
fa: تغییر مسیر ایجاد شد.

en: Redirect not created.
fa: تغییر مسیر ایجاد نشد.

en: Whether to write redirects into a separate file instead of .htaccess.
fa: اینکه آیا تغییر مسیرها در یک فایل جداگانه بجای .htaccess نوشته شوند یا خیر.

en: Whether to disable PHP-based redirects and use .htaccess instead.
fa: اینکه آیا تغییر مسیرهای مبتنی بر PHP غیرفعال شوند و از .htaccess استفاده شود یا خیر.

en: The format of the redirects to retrieve.
fa: ساختار تغییر مسیرهایی که باید دریافت شوند.

en: The format of the redirect to create.
fa: ساختار تغییر مسیری که باید ایجاد شود.

en: Something went wrong when creating this redirect.
fa: هنگام ایجاد این تغییر مسیر مشکلی رخ داد.

note: translators: The text to show when a paragraph break is suggested through AI Optimize.
en: Paragraph break
fa: جداکننده پاراگراف

note: translators: %1$s: Yoast SEO
en: Install latest %1$s
fa: آخرین نسخه %1$s را نصب کنید

[ctx: block keyword]
en: links
fa: پیوندها

[ctx: block description]
en: Adds a table of contents to this page.
fa: یک جدول از مطالب به این صفحه اضافه می‌کند.

[ctx: block title]
en: Yoast Table of Contents
fa: جدول مطالب یواست

[ctx: block keyword]
en: related pages
fa: برگه‌ها مرتبط

[ctx: block keyword]
en: related posts
fa: نوشته‌های مرتبط

[ctx: block description]
en: Adds a list of links related to this page.
fa: فهرستی از پیوندهای مرتبط با این صفحه اضافه می‌کند.

[ctx: block title]
en: Yoast Related Links
fa: پیوندهای مرتبط Yoast

[ctx: block keyword]
en: content length
fa: طول محتوا

[ctx: block keyword]
en: reading time
fa: زمان مطالعه

[ctx: block description]
en: Shows an estimated reading time based on the content length.
fa: زمان مطالعهٔ تخمینی را بر اساس طول محتوا نمایش می‌دهد.

[ctx: block title]
en: Yoast Estimated Reading Time
fa: زمان مطالعهٔ تخمینی یواست

[ctx: block keyword]
en: children
fa: فرزندان

[ctx: block keyword]
en: childpages
fa: برگه های فرزند

[ctx: block keyword]
en: subpages
fa: زیر برگه ها

[ctx: block description]
en: Adds a list of internal links to subpages of this page.
fa: فهرستی از پیوندهای داخلی به زیرصفحات این صفحه اضافه می‌کند.

[ctx: block title]
en: Yoast Subpages
fa: زیرصفحات یواست

[ctx: block keyword]
en: site structure
fa: ساختار سایت

[ctx: block keyword]
en: internal linking
fa: لینک‌سازی داخلی

[ctx: block keyword]
en: siblings pages
fa: صفحات هم‌سطح

[ctx: block keyword]
en: siblings
fa: هم‌سطح

[ctx: block keyword]
en: SEO
fa: سئو

[ctx: block description]
en: Adds a list of internal links to sibling pages which share the same parent.
fa: فهرستی از پیوندهای داخلی به صفحات هم‌سطح که والد یکسان دارند اضافه می‌کند.

[ctx: block title]
en: Yoast Siblings
fa: هم سطح ها یواست

en: AI features
fa: قابلیت‌های هوش مصنوعی (AI)

note: translators: 1: Yoast SEO Premium
en: Update to the latest version of %1$s!
fa: به‌روزرسانی به آخرین نسخه %1$s

note: translators: 1: Yoast SEO Premium, 2 and 3: opening and closing anchor tag.
en: Please %2$supdate %1$s to the latest version%3$s to ensure you can fully use all Premium settings and features.
fa: لطفا %2$sبروز رسانی کنید%1$s به آخرین نسخه %3$s  تا مطمئن شوید ، به تمامی قابلیت ها و تنظیمات پرمیوم دسترسی دارید.

en: All Inclusive Language Scores
fa: تمام امتیازهای زبان فراگیر

note: translators: Hidden accessibility text.
en: Filter by Inclusive Language Score
fa: فیلتر بر اساس امتیاز زبان فراگیر

en: Inclusive language score
fa: امتیاز زبان فراگیر

note: translators: Hidden accessibility text.
en: Cornerstone content
fa: محتوای اصلی

en: Is this cornerstone content?
fa: آیا این محتوا ستون اصلی (Cornerstone) است؟

en: Mastodon profile URL
fa: نشانی پروفایل Mastodon

en: Front-end SEO inspector
fa: بازرس سئوی ظاهر

en: Read more about why web server redirect methods have been disabled on a multisite.
fa: در مورد اینکه چرا روش های تغییر مسیر سرور وب در چند سایت غیرفعال شده است، بیشتر بخوانید.

en: Since this site is a multisite, web server redirect methods have been disabled to prevent issues.
fa: از آنجایی که این سایت چند سایتی است، روش های تغییر مسیر سرور وب برای جلوگیری از مشکلات غیرفعال شده است.

en: Installation Successful
fa: نصب با موفقیت انجام شد

en: Browse our courses
fa: دوره های ما را مرور کنید

note: translators: %1$s: Yoast SEO Premium, %2$s: <strong>, %3$s: Yoast SEO, %4$s: </strong>
en: %1$s grants you direct access to %2$sall premium %3$s academy courses%4$s. Learn all the ins and outs of holistic SEO from industry experts.
fa: %1$s به شما امکان دسترسی مستقیم به %2$sهمه %3$s دوره های آکادمی%4$s پریمیوم را می دهد. تمام نکات سئوی جامع را از کارشناسان ما بیاموزید.

en: Master vital SEO skills with our online courses
fa: با دوره های آنلاین ما بر مهارت های حیاتی سئو مسلط شوید

en: Check out the Redirect Manager
fa: مدیریت تغییر مسیر را بررسی کنید

note: translators: %1$s: Yoast SEO, %2$s: <strong>, %3$s: </strong>
en: The %1$s %2$sRedirect Manager%3$s automatically prevents visitors from reaching a dead end whenever you move or delete content. It also makes managing your existing redirects easy.
fa: %1$s %2$sمدیریت تغییر مسیرها%3$s به‌طور خودکار هر زمان که محتوا را جابه‌جا می‌کنید یا حذف می‌کنید، بازدیدکنندگان را از بن‌بست جلوگیری می‌کند. همچنین مدیریت تغییر مسیرهای موجود شما را آسان می کند.

en: Keep your site well-organised so people won't get lost
fa: سایت خود را به خوبی سازماندهی کنید تا مردم گم نشوند

en: Score some more green bullets
fa: گلوله های سبز بیشتری را روشن کنید

note: translators: %1$s: <strong>, %2$s: </strong>
en: Different people search with different search terms. With our %1$spremium analysis%2$s, you are free to use variations and synonyms of your keywords in your content, which will make your writing style far more natural.
fa: افراد مختلف با عبارات جستجوی مختلف جستجو می کنند. با تجزیه و تحلیل %1$sپریمیوم%2$s ما، می‌توانید از تغییرات و مترادف‌های کلمات کلیدی خود در محتوای خود استفاده کنید، که سبک نوشتاری شما را بسیار طبیعی‌تر می‌کند.

en: Optimize your content further with our smart analysis
fa: با تجزیه و تحلیل هوشمند ما، محتوای خود را بیشتر بهینه کنید

en: Do the cornerstone workout!
fa: تمرین سنگ بنا را انجام دهید!

note: translators: %1$s: <strong>, %2$s: </strong>
en: %1$sCornerstone content%2$s is the content on your site that’s most important. You want to rank highest in Google with these articles. Make sure your internal linking structure reflects what pages are most important. Want to know how?
fa: محتوای %1$sسنگ بنا%2$s محتوای سایت شما است که از همه مهمتر است. شما می خواهید با این مقالات بالاترین رتبه را در گوگل کسب کنید. اطمینان حاصل کنید که ساختار پیوند داخلی شما منعکس کننده صفحاتی است که از همه مهمتر هستند. می خواهید بدانید چگونه؟

en: Rank with articles you want to rank with
fa: رتبه با مقالاتی که می خواهید با آنها رتبه بندی کنید

en: So, what's next?
fa: خب، حالا چیکار کنم؟

en: Installation successful!
fa: نصب با موفقیت انجام شد!

en: The info you add below is added to the data Yoast SEO outputs in its schema.org output, for instance when you're the author of a page. Please only add the info you feel good sharing publicly.
fa: اطلاعاتی که در زیر اضافه می‌کنید به داده‌های Yoast SEO در خروجی schema.org اضافه می‌شود، برای مثال زمانی که شما نویسنده یک صفحه هستید. لطفاً فقط اطلاعاتی را اضافه کنید که احساس خوبی برای اشتراک‌گذاری عمومی دارید.

en: Yoast SEO Schema enhancements
fa: پیشرفت های یواست سئو اسکیما

note: translators: %1$s is replaced by `<code>`, %2$s by `</code>`.
en: E.g. %1$sAcme inc%2$s
fa: به عنوان مثال. %1$sAcme شرکت%2$s

en: Employer name
fa: نام کارفرما

note: translators: %1$s is replaced by `<code>`, %2$s by `</code>`.
en: E.g. %1$ssoftware engineer%2$s
fa: به عنوان مثال. %1$sمهندس نرم افزار%2$s

en: Employer information
fa: اطلاعات کارفرما

note: translators: %1$s is replaced by `<code>`, %2$s by `</code>`.
en: Comma separated, e.g. %1$sEnglish, French, Dutch%2$s
fa: با کاما جدا شده است، به عنوان مثال.%1$sانگلیسی، فرانسوی، هلندی%2$s

en: Language(s) spoken
fa: زبان هایی که صحبت می شود

note: translators: %1$s is replaced by `<code>`, %2$s by `</code>`.
en: Comma separated, e.g. %1$sPHP, JavaScript, 90's rock music%2$s
fa: با کاما جدا شده است، به عنوان مثال. %1$sPHP، جاوا اسکریپت، موسیقی راک دهه 90%2$s

en: Expertise in
fa: تخصص در

note: translators: %1$s is replaced by `<code>`, %2$s by `</code>`.
en: Comma separated, e.g. %1$sMost likely to succeed - 1991, Smartest in class - 1990%2$s
fa: با کاما جدا شده است، به عنوان مثال. %1$sاحتمال موفقیت - 1991، باهوشترین در کلاس - 1990%2$s

en: Awards
fa: جوایز

en: Extra information
fa: اطلاعات اضافی

note: translators: %1$s is replaced by `<code>`, %2$s by `</code>`.
en: E.g. %1$sfemale%2$s, %1$smale%2$s, %1$snon-binary%2$s
fa: به عنوان مثال. %1$sfemale%2$s، %1$smale%2$s، %1$snon-binary%2$s

en: Gender
fa: جنسیت

note: translators: %1$s is replaced by `<code>`, %2$s by `</code>`.
en: Use format: %1$sYYYY-MM-DD%2$s
fa: استفاده از قالب: %1$sYYYY-MM-DD%2$s

en: Birth date
fa: تاریخ تولد

note: translators: %1$s is replaced by `<code>`, %2$s by `</code>`.
en: E.g. %1$sMD%2$s, %1$sPhD%2$s
fa: به عنوان مثال. %1$sMD%2$s، %1$sPhD%2$s

en: Honorific suffix
fa: پسوند افتخاری

note: translators: %1$s is replaced by `<code>`, %2$s by `</code>`.
en: E.g. %1$sDr%2$s, %1$sMs%2$s, %1$sMr%2$s
fa: به عنوان مثال. %1$sDr%2$s، %1$sMs%2$s، %1$sMr%2$s

en: Honorific prefix
fa: پیشوند افتخاری

en: Basic information
fa: اطلاعات اولیه

en: Custom fields to include in page analysis
fa: زمینه های سفارشی که باید در تجزیه و تحلیل صفحات گنجانده شوند

en: Learn more about including custom fields in the page analysis
fa: درباره گنجاندن فیلدهای سفارشی در تجزیه و تحلیل صفحه بیشتر بیاموزید

en: Job title
fa: عنوان شغلی

note: translators: %1$s: Yoast SEO, %2$s: Link start tag, %3$s: Link end tag.
en: %2$sActivate %1$s now%3$s
fa: %2$s %1$s اکنون %3$s را فعال کنید

note: translators: %1$s: Yoast SEO, %2$s: Link start tag, %3$s: Link end tag.
en: %2$sUpgrade %1$s now%3$s
fa: %2$s %1$s اکنون %3$s را ارتقا دهید

note: translators: %1$s: Yoast SEO, %2$s: Link start tag, %3$s: Link end tag.
en: %2$sInstall %1$s now%3$s
fa: %2$s اکنون %1$s را نصب کنید%3$s

note: translators: %1$s: Yoast SEO, %2$s: The minimum Yoast SEO version required, %3$s: Yoast SEO Premium.
en: %1$s %2$s must be installed and activated in order to use %3$s.
fa: %1$s %2$s باید نصب و فعال شود تا از %3$s استفاده شود.

note: translators: %1$s: Yoast SEO, %2$s: Link start tag, %3$s: Link end tag.
en: %2$sNetwork Activate %1$s now%3$s
fa: %2$sشبکه %1$s اکنون %3$s را فعال کنید

note: translators: %1$s: Yoast SEO, %2$s: The minimum Yoast SEO version required.
en: Please contact a network administrator to install %1$s %2$s.
fa: لطفاً برای نصب %1$s %2$s با یک سرپرست شبکه تماس بگیرید.

note: translators: %1$s: Yoast SEO, %2$s: The minimum Yoast SEO version required.
en: Please contact an administrator to install %1$s %2$s.
fa: لطفاً برای نصب %1$s %2$s با یک سرپرست تماس بگیرید.

en: minute | minutes
fa[0]: دقیقه

en: Filter
fa: فیلتر

en: Edit
fa: ویرایش

en: OK
fa: باشه

en: title
fa: عنوان

en: meta description
fa: توضیحات متا

en: Create Redirect
fa: تغییر مسیر را ایجاد کنید

en: Redirects
fa: تغییر مسیر

en: URL
fa: پیوند

en: Redirect import failed: the Redirection plugin is not installed or activated.
fa: وارد کردن تغییر مسیر انجام نشد: افزونه تغییر مسیر نصب یا فعال نشده است.

en: Redirect import failed: no redirects found.
fa: وارد کردن تغییر مسیر انجام نشد: هیچ تغییر مسیری یافت نشد.

en: You have unsaved redirects, are you sure you want to leave?
fa: شما تغییر مسیرهای ذخیره نشده ای دارید، آیا مطمئن هستید که می خواهید خارج شوید؟

en: New URL
fa: پیوند جدید

en: Delete
fa: حذف

en: Search
fa: جستجو کردن

en: Save Changes
fa: ذخیره تنظیمات

en: Regex Redirects
fa: تغییر مسیر منظم

en: Old URL
fa: پیوند قدیمی

en: Add Redirect
fa: اضافه کردن تغییر مسیر

en: As you're on Nginx, you should add the following include to the Nginx config file:
fa: همانطور که در Nginx هستید، باید موارد زیر را به فایل پیکربندی Nginx اضافه کنید:

en: As you're on Apache, you should add the following include to the website httpd config file:
fa: همانطور که در آپاچی هستید، باید موارد زیر را به فایل پیکربندی httpd وب سایت اضافه کنید:

note: Description of the plugin
en: The first true all-in-one SEO solution for WordPress, including on-page content analysis, XML sitemaps and much more.
fa: اولین راه حل واقعی همه در یک سئو برای وردپرس، از جمله تجزیه و تحلیل محتوای روی صفحه، نقشه های سایت XML و موارد دیگر.

en: Type
fa: نوع

note: translators: %s: '.htaccess' file name.
en: We're unable to save the redirects to your %s file. Please make the file writable.
fa: ما نمی‌توانیم هدایت‌ها را در فایل %s شما ذخیره کنیم. لطفا فایل را قابل نوشتن کنید.

en: Generate a separate redirect file
fa: یک فایل تغییر مسیر جداگانه ایجاد کنید

en: Import .htaccess
fa: htaccess را وارد کنید

en: The old URL field can't be empty.
fa: فیلد پیوند قدیمی نمی تواند خالی باشد.

en: The new URL field can't be empty.
fa: فیلد پیوند جدید نمی تواند خالی باشد.

en: Error while saving this redirect
fa: خطا هنگام ذخیره این تغییر مسیر

en: New type can't be empty.
fa: نوع جدید نمی تواند خالی باشد.

note: Author of the plugin
en: Team Yoast
fa: تیم یواست

en: You can't redirect a URL to itself.
fa: شما نمی توانید پیوند را به خودش هدایت کنید.

note: translators: %s: '.htaccess' file name
en: By default we write the redirects to your %s file, check this if you want the redirects written to a separate file. Only check this option if you know what you are doing!
fa: به طور پیش فرض ما تغییر مسیرها را در فایل %s می نویسیم، اگر می خواهید ریدایرکت ها در یک فایل جداگانه نوشته شوند، این مورد را فعال کنید. فقط اگر می دانید چه کاری انجام می دهید این گزینه را علامت بزنید!

en: Regular Expression
fa: عبارت منظم

note: translators: 1: '.htaccess' file name
en: Write redirects to the %1$s file. Make sure the %1$s file is writable.
fa: ارسال مسیرها به فایل %1$s مطمئن شوید که پرونده %1$s قابل نوشتن است.

note: translators: %s: '.htaccess' file name
en: Import redirects from %s
fa: تغییر مسیرها را از %s وارد کنید

en: The Regular Expression field can't be empty.
fa: فیلد عبارت منظم نمی تواند خالی باشد.

note: translators: %s is replaced with the URL that will be deleted.
en: Please enter the new URL for %s
fa: لطفاً پیوند جدید را برای %s وارد کنید

note: translators: variables will be replaced with from and to URLs.
en: Redirect created from %1$s to %2$s!
fa: تغییر مسیر از %1$s به %2$s ایجاد شد!

[ctx: noun]
en: Type
fa: نوع

note: translators: %1$s: '.htaccess' file name, %2$s: plugin name
en: You can copy the contents of any %1$s file in here, and it will import the redirects into %2$s.
fa: می‌توانید محتویات هر فایل %1$s را در اینجا کپی کنید و تغییرمسیرها را به %2$s وارد می‌کند.

en: Redirect added.
fa: تغییر مسیر اضافه شد.

en: The redirect was added successfully.
fa: تغییر مسیر با موفقیت اضافه شد.

en: Redirect updated.
fa: تغییر مسیر به روز شد.

en: The redirect was updated successfully.
fa: تغییر مسیر با موفقیت به روز شد.

en: Redirect deleted.
fa: تغییر مسیر حذف شد.

en: The redirect was deleted successfully.
fa: تغییر مسیر با موفقیت حذف شد.

en: Cancel
fa: لغو

en: Save
fa: ذخیره

en: Save anyway
fa: به هر حال ذخیره شود

en: Edit redirect
fa: ویرایش تغییر مسیر

en: You are already editing a redirect, please finish this one first
fa: شما در حال ویرایش یک تغییر مسیر هستید، لطفاً ابتدا این یکی را تمام کنید

en: The URL you entered could not be resolved.
fa: آدرس اینترنتی که وارد کردید حل نشد.

note: translators: %1$s expands to the returned http code
en: The URL you are redirecting to seems to return a %1$s status. You might want to check if the target can be reached manually before saving.
fa: نشانی اینترنتی که به آن هدایت می‌کنید به نظر می‌رسد وضعیت %1$s را برمی‌گرداند. ممکن است بخواهید قبل از ذخیره بررسی کنید که آیا می توان به هدف دستی رسید یا خیر.

en: You're redirecting to a target that returns a 301 HTTP code (permanently moved). Make sure the target you specify is directly reachable.
fa: شما به هدفی هدایت می‌شوید که کد HTTP 301 را برمی‌گرداند (به‌طور دائم منتقل شده است). اطمینان حاصل کنید که هدفی که مشخص کرده اید مستقیماً قابل دسترسی است.

note: translators: %1$s expands to the returned http code
en: The URL you entered returned a HTTP code different than 200(OK). The received HTTP code is %1$s.
fa: نشانی اینترنتی که وارد کردید کد HTTP متفاوت از 200 را برگرداند (OK). کد HTTP دریافتی %1$s است.

en: Unknown error. Failed to create redirect.
fa: خطای نامشخص. تغییر مسیر ایجاد نشد.

en: Unknown error. Failed to update redirect.
fa: خطای نامشخص. تغییر مسیر به روز رسانی نشد.

en: The redirect you are trying to save will create a redirect loop. This means there probably already exists a redirect that points to the origin of the redirect you are trying to save
fa: تغییر مسیری که می‌خواهید ذخیره کنید، یک حلقه تغییر مسیر ایجاد می‌کند. این بدان معنی است که احتمالاً قبلاً یک تغییر مسیر وجود دارد که به مبدأ تغییر مسیری که می‌خواهید ذخیره کنید اشاره می‌کند

note: translators: %1$s: will be the target, %2$s: will be the found endpoint.
en: %1$s will be redirected to %2$s. Maybe it's worth considering to create a direct redirect to %2$s.
fa: %1$s به %2$s هدایت خواهد شد. شاید ارزش آن را داشته باشد که یک تغییر مسیر مستقیم به %2$s ایجاد کنید.

note: translators: %s expands to the file path that we tried to write to
en: We're unable to write data to the file %s
fa: ما نمی توانیم داده ها را در فایل %s بنویسیم

en: 301 Moved Permanently
fa: 301 انتقال دائم

en: 302 Found
fa: 302 پیدا شده

en: 307 Temporary Redirect
fa: 307 تغییر مسیر موقت

en: 410 Content Deleted
fa: 410 محتوا حذف شده

en: 451 Unavailable For Legal Reasons
fa: 451 به دلایل قانونی در دسترس نیست

en: Not all the required fields are filled.
fa: همه فیلدهای مورد نیاز پر نمی شوند.

en: The old URL already exists as a redirect.
fa: URL قدیمی از قبل به عنوان یک تغییر مسیر وجود دارد.

en: Update Redirect
fa: به روزرسانی تغییر مسیر

note: translators: %s expands to the folder location where the redirects fill will be saved.
en: We're unable to save the redirect file to %s
fa: ما نمی‌توانیم فایل تغییر مسیر را در %s ذخیره کنیم

note: translators: %1$s: Yoast SEO Premium, %2$s: List with actions, %3$s: <a href=''>, %4$s: </a>, %5$s: Slug to post
en: %1$s detected that you moved a post (%5$s) to the trash. You can either: %2$s Don't know what to do? %3$sRead this post%4$s.
fa: %1$s تشخیص داد که یک پست (%5$s) را به سطل زباله منتقل کرده‌اید. شما می توانید: %2$s نمی دانید چه کاری انجام دهید؟ %3$sاین پست را بخوانید%4$s.

note: translators: %1$s: Yoast SEO Premium, %2$s: List with actions, %3$s: <a href='{post_with_explaination.}'>, %4$s: </a>, %5%s: The removed url.
en: %1$s detected that you deleted a post (%5$s). You can either: %2$s Don't know what to do? %3$sRead this post %4$s.
fa: %1$s تشخیص داد که شما یک پست را حذف کرده‌اید (%5$s). شما می توانید: %2$s نمی دانید چه کاری انجام دهید؟ %3$s این پست %4$s را بخوانید.

note: translators: %1$s will be replaced with the from URL.
en: 410 Redirect created from %1$s!
fa: 410 تغییر مسیر از %1$s ایجاد شد!

note: translators: %1$s: Yoast SEO Premium, %2$s: List with actions, %3$s: <a href='{post_with_explaination.}'>, %4$s: </a>, %5%s: The removed url.
en: %1$s detected that you deleted a term (%5$s). You can either: %2$s Don't know what to do? %3$sRead this post %4$s.
fa: %1$s تشخیص داد که یک عبارت (%5$s) را حذف کرده‌اید. شما می توانید: %2$s نمی دانید چه کاری انجام دهید؟ %3$s این پست %4$s را بخوانید.

en: Redirect it to another URL
fa: آن را به URL دیگری هدایت کنید

en: Make it serve a 410 Content Deleted header
fa: آن را به عنوان یک هدر 410 Content Deleted ارائه دهید

en: Web server
fa: وب سرور

en: Redirect method
fa: روش تغییر مسیر

note: translators: %s: 'Yoast SEO Premium'
en: %s can generate redirect files that can be included in your website web server configuration. If you choose this option the PHP redirects will be disabled. Only check this option if you know what you are doing!
fa: %s می تواند فایل های تغییر مسیر را ایجاد کند که می تواند در پیکربندی وب سرور وب سایت شما گنجانده شود. اگر این گزینه را انتخاب کنید، تغییر مسیرهای PHP غیرفعال خواهد شد. فقط در صورتی این گزینه را علامت بزنید که می دانید در حال انجام چه کاری هستید!

note: translators: %s expands to the file path that we tried to write to
en: We're unable to create the directory %s
fa: ما قادر به ایجاد دایرکتوری %s نیستیم

en: You are attempting to redirect to the same URL as the origin. Please choose a different URL to redirect to.
fa: شما در حال تلاش برای تغییر مسیر به همان URL با مبدا هستید. لطفاً یک URL دیگر را برای تغییر مسیر انتخاب کنید.

note: translators: 1: opens a link to a related help center article. 2: closes the link.
en: The redirect type is the HTTP response code sent to the browser telling the browser what type of redirect is served. %1$sLearn more about redirect types%2$s.
fa: نوع تغییر مسیر کد پاسخ HTTP است که به مرورگر ارسال می شود و به مرورگر می گوید چه نوع تغییر مسیر ارائه می شود. %1$sدرباره تغییر مسیرها بیشتر بدانید%2$s.

note: translators: 1: opens a link to a related help center article. 2: closes the link.
en: Regular Expression (regex) Redirects are extremely powerful redirects. You should only use them if you know what you are doing. %1$sRead more about regex redirects on our help center%2$s.
fa: عبارت منظم (regex) تغییر مسیر هدایت مجدد بسیار قدرتمندی هستند. فقط درصورتی که بدانید چه کاری انجام می دهید باید از آنها استفاده کنید. %1$sدر مورد راهنمای regex در مرکز راهنمایی ما بیشتر بخوانید%2$s.

en: Enabled
fa: فعال شد

note: translators: Hidden accessibility text.
en: Enter redirects to import
fa: تغییر مسیرها را برای وارد کردن وارد کنید

note: translators: %1$s expands to the subdirectory WordPress is installed.
en: Your redirect is missing the subdirectory where WordPress is installed in. This will result in a redirect that won't work. Make sure the redirect starts with %1$s
fa: تغییر مسیر شما دایرکتوری فرعی که وردپرس در آن نصب شده است را ندارد. این منجر به تغییر مسیری می شود که کار نمی کند. مطمئن شوید که تغییر مسیر با %1$s شروع می‌شود

note: translators: Hidden accessibility text.
en: Select this redirect
fa: این تغییر مسیر را انتخاب کنید

note: translators: %s expands to Yoast
en: %s internal linking
fa: %s پیوند داخلی

note: translators: %s: '.htaccess' file name
en: Import redirects
fa: تغییر مسیرها را وارد کنید

en: Redirection
fa: تغییر مسیر

en: Safe Redirect Manager
fa: مدیر تغییر مسیر ایمن

en: Simple 301 Redirects
fa: تغییر مسیرهای ساده 301

en: Import from other redirect plugins
fa: واردات از سایر پلاگین های تغییر مسیر

en: Import from:
fa: واردات از:

en: New URL:
fa: پیوند جدید:

en: Old URL:
fa: پیوند قدیمی:

en: Export redirects
fa: صادرات تغییر مسیرها

en: Origin
fa: منشاء

en: Target
fa: هدف

en: Format
fa: قالب

en: Export redirects to a CSV file
fa: تغییر مسیرها را به یک فایل CSV صادر کنید

en: If you need to have a list of all redirects, you can generate a CSV file using the button below.
fa: اگر می‌خواهید فهرستی از همه تغییر مسیرها داشته باشید، می‌توانید با استفاده از دکمه زیر یک فایل CSV ایجاد کنید.

en: Please note that the first row in this file is a header. This row should be ignored when parsing or importing the data from the export.
fa: لطفا توجه داشته باشید که ردیف اول در این فایل یک هدر است. این ردیف باید هنگام تجزیه یا وارد کردن داده ها از صادرات نادیده گرفته شود.

en: CSV import failed: the provided file could not be parsed using a CSV parser.
fa: وارد کردن CSV انجام نشد: فایل ارائه شده با استفاده از تجزیه کننده CSV قابل تجزیه نیست.

en: Import from a CSV file
fa: وارد کردن از یک فایل CSV

en: Import CSV file
fa: فایل CSV را وارد کنید

note: translators: %1$s: Yoast SEO Premium, %2$s: <a href='{undo_redirect_url}'>, %3$s: </a>, %4$s: Slug to post
en: %1$s detected that you restored a post (%4$s) from the trash, for which a redirect was created. %2$sClick here to remove the redirect%3$s
fa: %1$s تشخیص داد که شما یک پست (%4$s) را از سطل زباله بازیابی کرده اید، که برای آن تغییر مسیر ایجاد شده است. %2$sبرای حذف تغییر مسیر%3$s اینجا را کلیک کنید

note: translators: %1$s expands to the link to an article to read more about orphaned content, %2$s expands to </a>
en: %1$sLearn more about orphaned content%2$s.
fa: %1$sدرباره محتوای یتیم بیشتر بیاموزید%2$s.

note: translators: %1$s: plural form of the current post type, %2$s: a Learn more about link
en: Ask your SEO Manager or Site Administrator to count links in all texts, so we can identify orphaned %1$s. %2$s
fa: از مدیر سئو یا مدیر سایت خود بخواهید پیوندها را در همه متون شمارش کند تا بتوانیم %1$s بدون والد را شناسایی کنیم. %2$s

note: translators: %1$s expands to link to the recalculation option, %2$s: anchor closing, %3$s: plural form of the current post type, %4$s: a Learn more about link
en: %1$sClick here%2$s to index your links, so we can identify orphaned %3$s. %4$s
fa: %1$sبرای فهرست کردن پیوندهای خود %2$s اینجا را کلیک کنید تا بتوانیم %3$s بدون والد را شناسایی کنیم. %4$s

note: translators: %1$s: plural form of the current post type, %2$s: a Learn more about link
en: 'Orphaned content' refers to %1$s that have no inbound links, consider adding links towards these %1$s. %2$s
fa: 'محتوای یتیم' اشاره دارد به %1$s که هیچ پیوند ورودی ندارند، افزودن پیوندهایی به این موارد را در نظر بگیرید %1$s. %2$s

en: Orphaned content
fa: محتوای یتیم

en: url
fa: پیوند

en: readability score
fa: امتیاز خوانایی

en: ID
fa: شناسه

note: translators: Hidden accessibility text.
en: Filter by redirect type
fa: فیلتر بر اساس نوع تغییر مسیر

en: All redirect types
fa: همه انواع تغییر مسیرها

note: translators: %s resolves to the button label translation.
en: If you need a list of all public posts, terms and related keyphrases, you can generate a CSV file using the %s button below.
fa: اگر به فهرستی از همه پست‌های عمومی، اصطلاحات و عبارات کلیدی مرتبط نیاز دارید، می‌توانید با استفاده از دکمه %s زیر یک فایل CSV ایجاد کنید.

en: Export keyphrases to a CSV file
fa: عبارات کلیدی را به یک فایل CSV صادر کنید

en: You can add or remove columns to be included in the export using the checkboxes below.
fa: می‌توانید با استفاده از کادرهای تأیید زیر، ستون‌هایی را اضافه یا حذف کنید تا در صادرات لحاظ شوند.

en: Export URL
fa: صادرات URL

en: Export title
fa: عنوان صادرات

en: Export readability score
fa: امتیاز خوانایی صادرات

en: Please note:
fa: لطفا توجه داشته باشید:

en: The first row in this file is the header row. This row should be ignored when parsing or importing the data from the export.
fa: ردیف اول این فایل ردیف سرصفحه است. این ردیف باید هنگام تجزیه یا وارد کردن داده ها از صادرات نادیده گرفته شود.

en: Exporting data can take a long time when there are many posts, pages, public custom post types or terms.
fa: زمانی که پست‌ها، صفحات، انواع پست سفارشی عمومی یا اصطلاحات زیادی وجود دارد، صادرات داده‌ها می‌تواند زمان زیادی طول بکشد.

en: Plain redirects
fa: تغییر مسیر ساده

en: Regular Expression redirects
fa: تغییر مسیر با عبارت منظم

en: Redirects settings
fa: تنظیمات تغییر مسیر

[ctx: post_type of a post or the taxonomy of a term]
en: type
fa: نوع

en: seo title
fa: عنوان سئو

en: Export SEO title
fa: عنوان صادرات سئو

en: Export meta description
fa: صادرات توضیحات متا

en: keyphrase
fa: عبارت کلیدی

en: keyphrase score
fa: امتیاز عبارت کلیدی

en: Export keyphrases
fa: عبارات کلیدی را صادر کنید

en: Export keyphrase scores
fa: نمرات عبارت کلیدی را صادر کنید

note: Plugin Name of the plugin
en: Yoast SEO Premium
fa: یواست سئو پریمیوم

note: translators: 1: link to redirects overview, 2: closing link tag
en: All redirects have been imported successfully. Go to the %1$sredirects overview%2$s to see the imported redirects.
fa: همه تغییر مسیرها با موفقیت وارد شدند. برای مشاهده تغییر مسیرهای وارد شده، به نمای کلی %1$sتغییر مسیرها%2$s بروید.

note: translators: 1: link to redirects overview, 2: closing link tag
en: No redirects have been imported. Probably they already exist as a redirect. Go to the %1$sredirects overview%2$s to see the existing redirects.
fa: هیچ تغییر مسیری وارد نشده است. احتمالاً آنها قبلاً به عنوان یک تغییر مسیر وجود دارند. برای مشاهده تغییر مسیرهای موجود، به نمای کلی %1$sتغییر مسیرها%2$s بروید.

note: translators: 1: amount of imported redirects, 2: total amount of redirects, 3: link to redirects overview, 4: closing link tag
en: Imported %1$s/%2$s redirects successfully. Go to the %3$sredirects overview%4$s to see the imported redirect. | Imported %1$s/%2$s redirects successfully. Go to the %3$sredirects overview%4$s to see the imported redirects.
fa[0]: تغییر مسیرهای %1$s/%2$s با موفقیت وارد شد. برای مشاهده تغییر مسیر وارد شده، به نمای کلی %3$sتغییر مسیرها%4$s بروید.

en: Redirect import failed: the selected redirect plugin is not installed or activated.
fa: وارد کردن تغییر مسیر انجام نشد: افزونه تغییر مسیر انتخابی نصب یا فعال نشده است.

en: CSV import failed: No file selected.
fa: وارد کردن CSV انجام نشد: هیچ فایلی انتخاب نشد.

note: translators: 1: The maximum file size
en: CSV import failed: the provided file is larger than %1$s.
fa: وارد کردن CSV انجام نشد: فایل ارائه شده بزرگتر از %1$s است.

en: CSV import failed: the provided file is not a CSV file.
fa: وارد کردن CSV انجام نشد: فایل ارائه شده یک فایل CSV نیست.

en: Redirect import failed: we can't recognize this type of import.
fa: تغییر مسیر واردات ناموفق بود: ما نمی توانیم این نوع واردات را تشخیص دهیم.

en: Stale cornerstone content
fa: سنگ های بنای قدیمی

note: translators: %1$s expands to dynamic post type label, %2$s expands anchor to blog post about cornerstone content, %3$s expands to </a>
en: Stale cornerstone content refers to cornerstone content that hasn’t been updated in the last 6 months. Make sure to keep these %1$s up-to-date. %2$sLearn more about cornerstone content%3$s.
fa: محتوای سنگ بنای قدیمی به محتوای سنگ بنای اصلی گفته می شود که در ۶ ماه گذشته به روز نشده است. حتما این %1$s را به روز نگه دارید. %2$sدرباره محتوای سنگ بنا بیشتر بیاموزید%3$s.

en: Choose a CSV file from your computer:
fa: یک فایل CSV از رایانه خود انتخاب کنید:

en: Undo
fa: بازگشت

en: Redirect not deleted.
fa: تغییر مسیر حذف نشد.

en: Something went wrong when deleting this redirect.
fa: هنگام حذف این تغییر مسیر مشکلی پیش آمد.

en: The old URL for your redirect is not relative. Only the new URL is allowed to be absolute. Make sure to provide a relative old URL.
fa: URL قدیمی برای تغییر مسیر شما نسبی نیست. فقط URL جدید مجاز است مطلق باشد. اطمینان حاصل کنید که یک URL نسبتا قدیمی ارائه کرده اید.

note: translators: %1$s: Yoast SEO Premium, %2$s and %3$s expand to a link to the admin page.
en: %1$s created a %2$sredirect%3$s from the old post URL to the new post URL.
fa: %1$s یک %2$sتغییر مسیر%3$s از نشانی اینترنتی پست قدیمی به نشانی اینترنتی پست جدید ایجاد کرد.

note: translators: %1$s: Yoast SEO Premium, %2$s and %3$s expand to a link to the admin page.
en: %1$s created a %2$sredirect%3$s from the old term URL to the new term URL.
fa: %1$s یک %2$sredirect%3$s از URL عبارت قدیمی به URL عبارت جدید ایجاد کرد.

en: Ok
fa: باشه

en: Table of contents
fa: جدول محتوا
